Klávesové skratky - cesta k efektivite

Strávite za počítačom veľa hodín, ste zvyknutí veľa vecí robiť myšou, ale uvítali by ste viac skratiek ako Ctrl + C a Ctrl + V, ktoré by vám ušetrili vždy pár sekúnd? My sme pre vás pripravili zopár takých, ktoré ste možno ešte nepoznali.

PPC reklama ( Pay Per Click = Platíš za kliknutie )

google ppcPPC (Pay Per Click = Platíš za kliknutie) je najmodernejšia forma súčasnej internetovej reklamy. Za pár minút umiestni web stránku vašej firmy na prvé miesta vo vyhľadávačoch ako google, zoznam, seznam, azet, yahoo, atď.

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

>>> Pozrite si cenník PPC <<<

QR kód - Ale čo to vlastne je?

moderne vizitkyInovácie neustále pribúdajú. Jednou z inovácií, ktoré stoja za zmienku je aj QR kód, ktorý v sa v súčasnosti stáva populárnym vďaka jeho praktickému využitiu. Ale čo to vlastne je?

Geolokačné služby

facebook placePočuli ste už o službách Facebook Places, GoWalla alebo Foursquare? Pravdepodobne ešte nie, pretože sú zatiaľ populárne najmä v Spojených štátoch a Indonézii, ale svojich fanúšikov si postupne hľadajú aj u nás a našich českých susedov.

Priblížme si, o čo vlastne ide.

8 príležitostí alebo prečo potrebujem web?

Pre funkčnú firemnú webstránku musíte mať najmä stanovené ciele, ktoré od nej očakávate. Internetové stránky ponúkajú veľa možností, ako podporiť vaše záujmy. Tu je preto stručný prehľad príležitostí, ktoré pre vás kvalitný web môže priniesť.

Moderný marketing

moderny marketingMnohé zo slovenských obchodných spoločností a firiem uprednostňuje na svoju propagáciu prostredníctvom regionálnych médií, reklamných novín alebo letákov. Tieto formy pritom často spotrebujú veľké množstvo peňazí. Tento spôsob je síce overený a funkčný, ale existujú aj efektívnejšie alternatívy, ako napríklad internetová inzercia.