Geolokačné služby

facebook placePočuli ste už o službách Facebook Places, GoWalla alebo Foursquare? Pravdepodobne ešte nie, pretože sú zatiaľ populárne najmä v Spojených štátoch a Indonézii, ale svojich fanúšikov si postupne hľadajú aj u nás a našich českých susedov.

Priblížme si, o čo vlastne ide.


Socialne sieteV dnešnej dobe sú inteligentné telefóny (smartphones) už bežnou vecou. K nim neodmysliteľne patria geolokačné služby, ako napríklad GPS (global position system). Práve na princípe týchto služieb fungujú aj Places, GoWalla a Foursquare. Práve posledný z týchto predstaviteľov je u nás momentálne najpopulárnejší, pretože jeho forma prevedenia je interaktívna a zábavná.

foursquareA ako funguje?  Nie je to nič zložité – Prídete do svojho obľúbeného podniku, zapnete si Foursquare a kliknete na check-in, čím potvrdíte svoju prítomnosť, prípadne zanecháte komentár. V súčasnosti je zaužívané, že užívateľ s najväčším počtom checkinov v podniku má nejaké výhody, napríklad vo forme zliav. Ideálne je využitie tejto služby aj ak sa nachádzate v meste, ktoré nepoznáte. Foursquare vám ukáže zaujímavé miesta vo vašom okolí, v ktorých vám môžu informačne poslúžiť komentáre iných užívateľov.

Foursquare v sebe skrýva zatiaľ stále nevyužitý potenciál napriek tomu, že má v súčasnosti približne 7 a pol milióna aktívnych používateľov. Jeho marketingové výhody prichádzajú najmä po jeho prepojení s Facebookom. Svojich fanúšikov však už má aj u nás a je len otázkou času, kedy sa stane rovnako populárnym, ako iné bežne využívané služby. Nastavenie tejto služby pre vás môžeme zrealizovať my. Vy budete následne profitovať z priblíženia vašich služieb klientom.

 

Kontaktujte nás pre viac informácií alebo s Vašou otázkou.

Buďte stále o krok pred vašou konkurenciou. 

Mobil: +421 904 308 882
Email: stretnutie@wapp.sk
Email: informacie@wapp.sk
Email: account@wapp.sk

> Formulár pre cenovú ponuku
> Formulár pre osobné stretnutie