E-shop

Internetový obchod poskytuje nové možnosti v oblasti predaja vašich produktov v sieti internetu, ktorý je v súčasnej dobe digitalizácie čoraz obľúbenejšou formou nákupu. My pre vás takýto obchod vytvoríme.

Získajte nových klientov

Internetový obchod je jedným z najsilnejších predajných nástrojov dnešnej doby. Nenechajte si preto ujsť možnosť osloviť klientov, ktorí by sa k vám bez využitia internetového obchodu vôbec nemuseli dostať. Práve toto riešenie vám ponúka široké možnosti ako v oblasti predaja, tak aj v oblasti propagácie vašich služieb a produktov. Internetový obchod vám taktiež ponúka minimalizáciu vašich prevádzkových nákladov. Využitie týchto širokých možností vám môžeme zaručiť práve my na základe našich dlhoročných skúseností a profesionálneho prístupu. Spôsob prevedenia a využitia všetkých príležitostí pritom závisí iba od vás.

Využite overené stratégie obchodu

Ak je internetový obchod správne navrhnutý, jeho ovládanie je intuitívne a dokáže ho spravovať aj užívateľ, ktorého znalosti internetu sú na základnej úrovni. Napriek tomu si e-shop môže zachovať profesionálny dizajn a vysoký štandard. Založením internetového obchodu so správnymi riešeniami získate nástroje profesionálneho obchodovania v sieti internetu:

  • Jednoduché publikovanie vašich produktov
  • Katalogizácia - Rozdelovanie tovaru do kategórií
  • Evidencia objednávok a klientov
  • Prehľadné zázname o pohybe na stránke
  • Vyhľadávač založený na kľúčových slovách

Platobné systémy a ich podpora

S ohľadom na platobné systémy prostredníctvom nami navrhovaných e-shopov nie sú praktikticky žiadne obmedzenia. Spektrum možností je skutočne široké, okrem klasických riešení, akými sú platba faktúrou alebo na dobierku vám naše moduly dokážu zabezpečiť aj platby priamo zo stránky prostredníctvom všetkých slovenských bánk a PayPalu.

Optimalizujte váš predaj

Správnym riešením optimalizácie budete vždy o jeden krok vpred pred vašou konkurenciou. Naša optimalizácia vám pomôže zamerať sa na vami vybranú cieľovú skupinu klientov a prejaví sa aj v zvýšení návštevnosti vášho internetového obchodu.

Kontaktujte nás pre viac informácií alebo s Vašou otázkou.

Buďte stále o krok pred vašou konkurenciou. 

Mobil: +421 904 308 882
Email: stretnutie@wapp.sk
Email: informacie@wapp.sk
Email: account@wapp.sk

> Formulár pre cenovú ponuku
> Formulár pre osobné stretnutie