O nás

Chceme pre vás spraviť viac, než vám môže poskytnúť konkurencia. 

Máme za sebou 10 rokov skúseností v návrhoch optimálnych riešení pre podporu vašej činnosti. Poskytujeme služby z oblasti informačných a komunikačných technológií.

Skúsenosti ktoré sme nadobudli vám dávajú záruku kvality. Naše riešenia vám prinášajú nové možnosti a výhody prostredníctvom rýchlo vyvíjajúcich sa technológií a aktuálnych  trendov.

Naše portfólio poskytovaných služieb v oblasti technického a informačného zabezpečenia je široké a neustále sa rozširuje. Oblasť internetových technológií je veľmi dynamická a rozsiahla kategória tretieho tisícročia. Pri riešeniach používame vhodne vybrané, v praxi overené technológie,  ktoré spĺňajú ciele riešenia. V rámci tvorby webstránok v súčasnosti používame technológiu Drupal.

Často sa stáva, že „najnovšie nie vždy býva to najlepšie“. Mnohokrát vám nesprávne zvolené nové technológie môžu viac škodiť ako pomôcť. Pri práci kladieme dôraz na funkcionalitu a prehľadnosť pre všetkých klientov.  Samozrejmosťou je, že nami ponúkané riešenie je funkčné pre všetky možné platformy operačných systémov a prehliadačov.

Buďte stále o krok vpred pred vašou konkurenciou. Ak máte záujem podporiť svoju činnosť alebo len chcete získať viac informácií, neváhajte nás kontaktovať.

 

Pracovníci Wapp.sk

Kontaktujte nás pre viac informácií alebo s Vašou otázkou.

Buďte stále o krok pred vašou konkurenciou. 

Mobil: +421 904 308 882
Email: stretnutie@wapp.sk
Email: informacie@wapp.sk
Email: account@wapp.sk

> Formulár pre cenovú ponuku
> Formulár pre osobné stretnutie