inovacie

Google Alerts

Stáva sa vám občas, že sa tešíte na nejaký film, ktorý sa ešte len natáča, ale kým sa dostane do kín, tak naň aj zabudnete? Alebo že dlhodobo sledujete nejakú tému a chcete sa o nej dozvedieť všetky dostupné informácie, ale už vás nebaví zabíjať čas googlovaním? Práve Google pre vás má teraz riešenie.

Google Alerts

QR kód - Ale čo to vlastne je?

moderne vizitkyInovácie neustále pribúdajú. Jednou z inovácií, ktoré stoja za zmienku je aj QR kód, ktorý v sa v súčasnosti stáva populárnym vďaka jeho praktickému využitiu. Ale čo to vlastne je?

Geolokačné služby

facebook placePočuli ste už o službách Facebook Places, GoWalla alebo Foursquare? Pravdepodobne ešte nie, pretože sú zatiaľ populárne najmä v Spojených štátoch a Indonézii, ale svojich fanúšikov si postupne hľadajú aj u nás a našich českých susedov.

Priblížme si, o čo vlastne ide.

Inovácie - moderný marketing na internete

„Podnikanie má len dve – a len dve základné funkcie: marketing a inováciu. Marketing a inovácie plodia výsledky, všetko ostatné sú náklady.“ Peter Drucker

Tento výrok svetoznámeho odborníka v oblasti podnikania si berieme k srdcu. Preto vkladáme našu energiu do inovatívnych stratégií a postupov, aby sme boli schopní prinášať pre vás nové efektívnejšie riešenia.

8 príležitostí alebo prečo potrebujem web?

Pre funkčnú firemnú webstránku musíte mať najmä stanovené ciele, ktoré od nej očakávate. Internetové stránky ponúkajú veľa možností, ako podporiť vaše záujmy. Tu je preto stručný prehľad príležitostí, ktoré pre vás kvalitný web môže priniesť.

Kontaktujte nás pre viac informácií alebo s Vašou otázkou.

Buďte stále o krok pred vašou konkurenciou. 

Mobil: +421 904 308 882
Email: stretnutie@wapp.sk
Email: informacie@wapp.sk
Email: account@wapp.sk

> Formulár pre cenovú ponuku
> Formulár pre osobné stretnutie