Redakčný systém Drupal - stránky s pridanou hodnotou

drupal navodPýtate sa, prečo by ste si pre tvorbu vašej webovej stránky mali vybrať práve nás?

Pretože my ich tvoríme v CMS Drupal! Ak vám to nič nehovorí, prezradíme vám, aké výhody z toho plynú pre vás a váš podnik pri použití .

Najdôležitejšou výhodou je, že Drupal poskytuje veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie.

Pre vás to znamená, že ak na svoju stránku budete chcieť pridať po jej dokončení nové informácie, fotky, videá alebo čokoľvek iné, nemusíte kvôli tomu volať žiadneho odborníka. Budete to totiž vedieť spraviť sami. Ak ste v ohľade počítačov a softvéru absolútnym laikom, radi vás prevedieme administračnými možnosťami CMS Drupal, čo nezaberie viac ako 20 minút.

Ďalšou nemenej podstatnou výhodou Drupalu je jeho pozitívny postoj k SEO. Pre stránku totiž nie je dôležité len aby bola graficky pekná a obsahovo kvalitná. Dôležité je, aby na ňu chodili ľudia, ktorých jej náplň zaujíma. SEO cez Drupal umožňuje, aby bola optimalizácia vykonávaná efektívnejšie, ako v ktoromkoľvek inom CMS.

Treba mať na pamäti, že chyby robí každý, dokonca aj profesionáli. Dôležité je, či sa chyby dajú napraviť. V prípade Drupalu je to celkom jednoduché. Drobné preklepy sú otázkou pár sekúnd. Tak isto návrat k starším editovaným obsahom nie je nič zložité. Drupal poskytuje možnosť ukladania revízií pri každej úprave stránky. To znamená, že ak zmeníte obsah a neskôr zistíte, že to nebol dobrý nápad, môžete sa kedykoľvek vrátiť k niektorej z pôvodných verzií, ktoré máte bezpečne uložené.

 

 

Kontaktujte nás pre viac informácií alebo s Vašou otázkou.

Buďte stále o krok pred vašou konkurenciou. 

Mobil: +421 904 308 882
Email: stretnutie@wapp.sk
Email: informacie@wapp.sk
Email: account@wapp.sk

> Formulár pre cenovú ponuku
> Formulár pre osobné stretnutie